Haber

ABD’de bir polis memurunun polis aracının çarptığı kadınla ilgili şaka yaptığı görüntüler paylaşıldı

ABD’nin Seattle kentinde polis aracının 23 yaşındaki bir kadına çarpıp öldürmesinin ardından başka bir polis memurunun olay yerine gelerek kadına gülüp şaka yaptığı anların videosu paylaşıldı.

ABD’nin Washington eyaletinin Seattle kentinde 23 Ocak’ta bir polis aracı Jaahnavi Kandula isimli genç kadına caddenin karşısına geçerken çarptı ve kadın hayatını kaybetti. 24 Ocak’ta olay yerine gelen Daniel Auderer isimli polis memuru ile başka bir meslektaşı arasındaki telefon görüşmesi, karakolda çalışan bir kişi tarafından duyulmuş, Auderer’in öldürülen kadınla ilgili gülüp şaka yapması üzerine soruşturma başlatılmıştı. kazanın kurbanı.

Seattle polisi şeffaflık politikası uyarınca 12 Eylül’de polis memuru Daniel Auderer’in telefon görüşmesinin duyulduğu vücut kamerası görüntülerini paylaştı. Görüntüde Daniel Auderer’in genç bayan için “Ama o öldü” dediği güldüğü duyuluyor. “Hayır, o sıradan bir insan. Evet, sadece bir çek yaz.” diyerek gülmeye devam ediyor. Telefon görüşmesinde Auderer’in “On bir bin dolar. Zaten 26 yaşındaydı. Değeri sınırlıydı” dediği duyuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu