Yaşam

Abisi de Oyuncu! Baldız’ın Küçük Timuçin’i Raffaele Cedolin’in Son Halini Şok Etti

Başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Berna Laçin’in paylaştığı Baldız Baldız, bir döneme damgasını vuran komedi dizisi oldu. Arzu Parlak efsanesiyle tanıştığımız dizide Arzu’nun ablasının oğlu Timuçin karakteri de yer alıyordu. Her yeni bölümde bambaşka bir olaya imza atan Timuçin’i canlandıran Raffaele Cedolin’in son hali görenleri şoke ederken, kardeşinin de oyuncu olduğu ortaya çıktı.

Bir döneme damgasını vuran komedi dizisi Baldız’dan Baldız’ı mutlaka hatırlayacaksınız.

Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı Dilek Parlak’ın efsanesi Baldız Baldız yayınlandığı dönemde o kadar popülerdi ki dizinin replikleri ve sahneleri hala sosyal medyada paylaşılıyor.

Genç oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken Belali Baldız’ın bir diğer unutulmaz karakteri ise evin küçük oğlu Timuçin oldu.

Raffaele Cedolin’in canlandırdığı Timuçin karakteri o dönemde hem tatlılığıyla hem de yaramazlığıyla sevilirken, Timuçin karakterinden sonra Raffaele Cedolin’i ekranlarda göremedik.

Oyunculuk kariyeri boyunca Amca, İlk Aşk, Cehennemden Baldız adlı projelerde yer alan Cedolini mesleğini bambaşka bir alana oturtuyordu ama yıllar sonra aslında başka bir çocuk oyuncuyla kardeş olduğunu öğrendik.

Sihirli Annem dizisinde Ceren’in tek aşkı Kerem olarak özlediğimiz Michele Cedolin ve Raffaele Cedolin aslında kardeşler!

Michele Cedolin sosyal medyada aktif olmaya devam ederken biz de kardeşi Raffaele Cedolin’i merak edip neler yaptığını araştırdık.

Sosyal medyadan uzak bir hayat süren Raffaele Cedolin, İstanbul Aydın Üniversitesi’nden Mekatronik Mühendisi olarak mezun oldu.

Başarılı bir meslek sahibi olan Cedolin aynı zamanda evlendi ve hatta bir çocuğu oldu!

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu