Haber

Başkan Altay: “Ülkemize çok önemli bir katkı sağlıyorsunuz”

Beyşehir Üzümlü Gönülbağı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği programa Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Ak ile birlikte katıldı. Üzümlü’nün diğer ilçelerden farklı olduğunu belirten Önder Altay, “Burada üreten kahraman insanlar var. Ülkemize önemli bir katkı sağlıyorsunuz. İstihdam yaratıyorsunuz. İhracat yapıyorsunuz. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir Üzümlü’de düzenlenen dayanışma programında vatandaşlarla bir araya geldi.

Programda konuşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akın, ikinci programa katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu güzel birlikteliği, bu güzel fırsatı ortaya koyan gençlerimize ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. bir araya gelen vatandaşlar. Üzümlü, Beyşehir ve Konya’nın üretim merkezlerinden biridir. Herkes emeğini, emeğini ortaya koyuyor ve Üzümlü her geçen gün daha da büyüyor, güçleniyor.”

 

“KAHRAMAN İNSANLAR BURADA ÜRETİYOR”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldikleri günden bu yana tüm ilçelerde olduğu gibi Beyşehir ve Üzümlü’de de değerli çalışmalara imza attıklarını hatırlatarak, “Özellikle arıtma tesisi inşaatı muhtemelen bunlardan biriydi. Üzümlü’nün en önemli eserlerinden. Elhamdulillah tamamlanıp hayata geçirildi. Belediye başkanımızla koordineli olarak diğer çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Biz bunları yaparken aslında ne yaparsak yapalım, sizin yaptıklarınızın karşılığını alamayız. Çünkü Üzümlü’nün diğer ilçelerden bir farkı var. Burada üreten kahraman insanlar var. Ülkemize değerli bir katkı sağlıyorsunuz. İstihdam yaratıyorsunuz. İhracat yapıyorsunuz. Ben sana farklı teşekkür ediyorum. Tanrı seni korusun. Her zaman yanındayız. Allah birlik ve beraberliğimizi artırsın.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da programın birlik ve beraberliğe hayırlar getirmesini diledi.

Programa; Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Sami Şahin, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin, dernek üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Altay ve beraberindekiler, Üzümlü’deki silah fabrikasında da incelemelerde bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu