Haber

Bursa Yıldırım’ın ‘Gençlik Merkezi’nde ders başı

BURSA (İGFA) –Yıldırım Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla ilçeye kazandırdığı Yıldırım Gençlik Merkezi’nde spor eğitimleri başladı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, kısa süre içerisinde sanat ve bilişim atölyelerinin faaliyete geçeceği Yıldırım Gençlik Merkezi’ni Gençlik ve Spor İl Müdürü Rahmi Aksoy ile birlikte ziyaret etti. değer katacağını söyledi.

5 kişilik tesis bünyesinde çok amaçlı salon, bireysel çalışma alanı, fitness salonu, sinema salonu, etüt alanları, el sanatları ve zeka oyunları sınıfı, kitap cafe, ses kayıt odası, müzik odası, açık basketbol sahası, tenis kortu ve e-spor alanı bin metrekare. Lider Yılmaz, “Yıldırım Gençlik Merkezi, salonları, derslikleri, kütüphanesi, spor salonu ve bilişim atölyeleriyle çocuklarımızın yeni buluşma noktası olacak. Tesisimizin spor merkezi bölümünde antrenmanlarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yüzme, basketbol, ​​voleybol, güreş ve karate olmak üzere 5 branşta spor eğitimi verdiğimiz tesisimizden yüzlerce çocuğumuz faydalanmaktadır. Gençlik merkezi bölümünü de yakın zamanda hizmete açarak Yıldırımlı gençlerimizin istifadesine sunacağız. İlçemize böylesine değerli bir yatırımı kazandıran Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Rahmi Aksoy’a teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu