Haber

Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu ve hakemlere adil yönetim çağrısında bulundu.

Fenerbahçe Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu’nu ve hakemleri yeni dönemde adil bir yönetime davet etti.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, futbolun taraftarlar için bir tutkudan öte, toplumla kitleleri buluşturan, dostluk ve rekabeti aynı anda yaşatan bir oyun olduğu belirtildi. sporvurgulandı.

Kulüp, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve hakemlere yaptığı açıklamada, “Birbirine bağlı birçok dinamiği içinde barındıran ve küçük müdahalelerin yapıldığı futbolun en önemli liderlerinden biri olan Türkiye Futbol Federasyonu’ndan ve tüm hakemlerden beklentimizdir. büyük sonuçlara etki eden, futbolun adalet ve eşitliğini her koşulda korumak, her türlü manipülasyondan uzak durmak, objektif bir yaklaşım ve yönetim sergilemektir.” sözlerini kullandı.

Hakemlerin adil ve tarafsız olması gerektiğinin altı çizilen açıklama şöyle devam etti:

“Hakemlerin sorumluluklarında adil ve tarafsız olmaları, her takıma bire bir mesafeden yaklaşmaları, kararlarını dış tesir ve etkenlere kapılmadan vermeleri sporun ruhunu ve adil olma ilkesini yansıtacaktır. -oynayarak futbolun kolay ve saf bir oyun olduğunu herkese yaşatacaktır.Türk futbolunun en değerli paydaşlarından biri olarak tüm bunlar çerçevesinde manipülasyondan arınmış ve mutlak adaletin hüküm sürdüğü bir dönemi sabırsızlıkla beklemektedir. Gerçekler bu tarafta Türkiye Futbol Federasyonu’nun atacağı her adıma tam takviye yapacağımızı kamuoyuna duyuruyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu