Teknoloji

Psikolojik Korku Oyunu Luto’dan Yeni Fragman Gergin Bir Atmosfer Gösteriyor

 
Yayıncı Selecta Play ve geliştirici Broken Bird Games, birinci şahıs psişik kaygı oyunu Luto için üçüncü bir fragman yayınladı. Şu anda Steam üzerinden PC için demosu olan oyunun yeni fragmanı, gergin atmosferi, korku unsurlarını ve daha fazla detayı bizlere aktarıyor.
 
Birinci şahıs korku deneyimi sizi bekliyor
 
 
 
Luto, kendi evinden çıkamayan bir insanı kontrol altına alacağımız bir kurgu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bize birinci şahıs ruhsal kaygı hikayesi deneyimi sunmak için hazırlanan oyunda kaygı unsurları, jumpscare ve daha fazlası bulunuyor. Oyunda amacımız buradan kaçmanın bir yolunu aramak, bir yandan garip seslerden ürküyor, bir yandan da bulunduğumuz yerden zıplayabiliyoruz.
 
Oyunda ağır duygular işleniyor ve ortaya dramatik bir hikaye çıkıyor. Sevdiğimiz birini kaybetmenin acısını yaşadığımız oyunda sıkıntı ve depresyonun izlerini görüyoruz ve ortaya çıkan duygu karmaşası bizlere aktarılıyor. Keşfedilecek sırlar ve yüzleşilecek zorluklarla dolu gizemli bir yere adım attığımız oyunda, gerçek ile kurguyu birbirinden ayırmamız gerekiyor.
 
Klasik birinci şahıs kaygı deneyimini bizlere aktarmayı hedefleyen Luto, Steam ve Epic Games Store üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkacak. Öte yandan Xbox Series versiyonu, yeni bir eklenti içeriği ve daha önce duyurulan PlayStation 4 versiyonu görünüşe göre artık planlanmıyor.
 
Luto yeni oynanış fragmanı
 
 

karacasu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu