Teknoloji

Silent Hill’in Kısa Senaryosu: Kısa Mesaj Oyunu Sızdırıldı

 
Konami tarafından henüz resmi olarak açıklanmayan yeni Silent Hill oyunu Silent Hill The Short Mesaj’ın konusuna ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. Bu bilgi Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nun 2022-2023 yıllık raporları aracılığıyla sızdırıldı.
 
Şiddet içeren içerik ve hikayeler içeriyor
 
 
 
İntihar teması, kaygı içeriği ve argo dilin hakim olduğu Silent Hill The Short Mesaj, oyuncuları günümüz Almanya’sında The Villa adlı bir apartmana götürüyor. Oyuncular burada karakteri kontrol edebiliyor ve keşif odaklı bir psikolojik korku oyunu deneyimi yaşayabiliyor.
 
Burada oyuncular ipuçları toplamak ve arkadaşlarına ne olduğunu ortaya çıkarmak için Villa’yı birinci şahıs kamera perspektifinden keşfediyorlar. Ayrıca burada genç bir kadın olan Anita rolünü canlandırıyor. Anita burada kanlı suyla dolu bir küvet, kan sıçramış fayanslar ve kanlı bir lavabonun üzerinde bulunan bir jilet keşfeder. Anita, jileti inceledikten sonra bir geri dönüş yaşar ve geçmişe döner.
 
Yönetim kurulu tarafından açıklanan bu bilgilerin yanı sıra oyunda, oyuncuları yardım aramaya veya ihtiyacı olanlara destek sağlamaya teşvik eden bir konu olan intihar ve kendine zarar verme tasvirleri ve daha fazlası yer alıyor. Bu nedenle oyun 15 yaş üstü olarak sınıflandırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu