Haber

Tatlı Sert Programından Ayrılan Müge Anlı ve Ünlü Psikiyatrist Arif Üretken’in Hıdrellez Tepkisi!

2008’den beri Müge Anlı ile birlikte oynadığı Tatlı Sert programının ünlü psikiyatristi Arif Verimli, geçen yıl programda yaşanan tartışmalar nedeniyle sonlara hakim olamayınca programdan ayrıldı. O günden beri inzivada olan Arif Verimli, sosyal medyada yaptığı her paylaşımla gündem yaratmaya devam ediyor. Hıdrellez’in gelişiyle birlikte takipçilerine tavsiyelerde bulunan profesörün paylaşımı dikkat çekti.

Gelin detaylara birlikte bakalım.

2008 yılından bu yana Müge Anlı ve Tatlı Sert’in uzman kadrosunda yer alan ünlü psikiyatrist Arif Verimli geçen yıl ‘alanına müdahale’ gerekçesiyle programdan ayrılmıştı.

Günlerdir konuşulan bu olayın ardından inzivaya çekilen Arif Verimli, sosyal medyadaki etkinliğine devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Arif Verimli, sosyal medya hesabından çocuklara uygun olmadığı anlaşılan garip hikâye kitabının “acilen geri çağrılması gerektiğini” bir kez daha dile getirmişti.

Hıdrellez’in 5 Mayıs gecesi gelmesiyle takipçilerine tavsiyelerde bulunan ünlü profesör, bu sıralarda Hıdrellez ile ilgili yapılan yorumlara dikkat çekti:

“Ay tutulması var, Hıdrellez var, gül ağacıydı, ateşti, dilekler kağıda çizilecek, ritüel sayıları 7’de 5’ti. Millette gerçekten şaşırtıcı bir heyecan var. Teşhis koymuyoruz. kültürle uyumlu bu durumlar.”

“Eğlence olarak alıyorum hatta tavsiyem; evlenmek isteyenler kağıda çöp adamlar çizmesinler. Hele beyin çizin seneye çöp olur yoksa beyler.. İnanmayın beyler. böyle şeyler bilimle kalın..

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu