Teknoloji

Xbox Games Showcase 2023 Hakkında Yeni Detaylar Geliyor

Önümüzdeki pazar günü gerçekleşecek olan Xbox Games Showcase 2023 ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Sunumu oldukça ciddiye alan Xbox ekibi bizleri heyecanlandıracak yeni açıklamalarda bulundu.


İlginizi çekebilir:  Fable Xbox Games Vitrini 2023’te Olacak


Mayıs ayının son haftasında PlayStation Showcase 2023 ile game show dönemini açtık. Pek çok yeni duyurunun yanı sıra hakkında güncel bilgileri aldığımız sunumun ardından bu hafta Summer Game Fest 2023 ve Xbox Games Showcase 2023’ü beklemeye başladık. Daha önce duyurulan oyunlar.

PlayStation tarafının direkt rakibi olduğu için Xbox tarafının bu pazar günü nasıl bir sunumla karşımıza çıkacağı tabi ki merak ediliyor. Daha önceki sunumlar tatmin edici bir performans göstermese de PlayStation Showcase 2023’ten sonra beklentiler yeniden yükseldi ve heyecan giderek artıyor.

Xbox Games Showcase 2023 Tamamen CG Fragmanlarını İçermeyecek

Geri sayım devam ederken Xbox Games Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, Xbox Games Showcase 2023 hakkında yeni bir açıklama yaptı. Twitter kullanıcısı ChitoGamingLive tarafından yapılan yoruma cevaben bir açıklama yapan Greenberg, birinci parti oyunların hiçbirinin CG fragmanı ile gelmeyeceğini söyledi. Göreceğimiz her şey oyun motoru, oyun içi veya sinematik olan oyun içi görsellerden oluşacak. Yani nasıl bir oyunla karşılaşacağımızı tanıtım sırasında görebilecektik.

https://twitter.com/aarongreenberg/status/1665503326853648387

Rastgele bir dizi ya da film projesine yer verilmeyeceği ayrıca önümüzdeki on iki ay ve sonrasında çıkacak oyunları göreceğimiz belirtildi.

Yaklaşık iki saat sürecek olan Xbox Games Showcase 2023, 11 Haziran 2023 Pazar günü saat 20:00’de başlayacak ve sonunda Starfield Direct ile gösteriye devam edeceğiz. Diğer bir deyişle, önümüzdeki Pazar günü kimseyle konuşmayın sevgili Turuncu Kazayağı takipçileri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu